Ekumeniczna Wigilia Zesłania Ducha Świętego

CHARIS Wspólnie z Komisją ds. Jedności Chrześcijan, organizuje wigilię ekumeniczną Zesłania Ducha Świętego: sobota 22 maja 2021 r., Godz. 21:00 (czasu warszawskiego, GMT + 2). To czuwanie online odbędzie się na żywo w 4 kultowych lokalizacjach na całym świecie: zaczniemy w Rzymie, a zakończymy w Jerozolimie, przez Buenos Aires. W każdym z tych miast na modlitwie będziemy prowadzić chrześcijanie z różnych Kościołów i wspólnot.

Wszyscy razem będziemy modlić się do Ducha Świętego o nową Pięćdziesiątnicę na świecie. Będzie to niezapomniana chwila, kiedy będziemy mogli wspólnie się modlić, tak jak sam Jezus prosił Ojca za nas (J 17,21). Z radością będziemy wzywać Ducha Świętego w Jerozolimie, w tym samym mieście, w którym miała miejsce pierwsza Pięćdziesiątnica. Będziemy mieć również innych gości, których nazwiska ujawnimy wkrótce. Zarezerwuj tę datę i rozpowszechniaj ją wokół siebie! To będzie niezapomniane wydarzenie!

Czuwanie odbędzie się w sobotę 22 maja o godzinie 21:00 (czasu warszawskiego GMT + 2) na połączeniach z Rzymem, Buenos Aires, Jerozolimą i Topeką w Kansas. […]

Zespół CHARIS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.