Koncert „Rozpalić serca” – Strzegom

Kochani zapraszamy Was serdecznie na

Koncert „Rozpalić Serca”

20 czerwca 2019r. godz. 18:00,

ogród przy Bazylice Strzegomskiej.

Kochani koncert „Rozpalić serca” już za miesiąc!! Przygotowania idą pełną parą. Szykujemy dla Was WIELKĄ scenę, super chór, wspaniały zespół, spotkanie z Bogiem Żywym i Prawdziwym, który dla każdego znajdzie czas, aby się spotkać osobiście i porozmawiać-, więc się szykujcie!!

Pragniemy spotkać się z Wami w ogrodach przy Strzegomskiej Bazylice 20 czerwca od godz.18:00, aby oddać Cześć i Chwałę Najwyższemu.

Kochani, szykujemy również strefę dla dzieci, gdzie nasze pociechy będą prowadzone przez wspaniałych animatorów przez cały koncert, a nawet jeszcze przed.

Będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania, z modlitwy wstawienniczej (dla niewtajemniczonych – czasami trudno jest Ci zwrócić się do Boga o pomoc, a wszystko bardzo Cię przygniata, to właśnie modlitwa wstawiennicza jest takim sposobem kiedy Ty nic nie musisz mówić,
bo twoje sprawy zaniosą do Boga ludzie modlący się nad Tobą – warto skorzystać z tej modlitwy).

Będzie również strefa informacyjna, a w niej możliwość rozmowy z ciekawymi ludźmi!!! Ci ludzie to terapeuci, psycholodzy, osoby pomagające ludziom z problemem uzależnień (będzie z nami Fundacja na Rzecz Pomocy Kobietom z Międzyrzecza Górnego), a także przedstawiciele grup wsparcia i wspólnot modlitewnych z naszego miasta.

Będą z nami również przedstawiciele Kampanii Wolni niewolni, kampania przeciwko handlowi ludźmi w Afryce. Świadectwo podczas koncertu – tego nie zabraknie – wygłosi ojciec z Afryki, który pracuje na rzecz wspomnianej Kampanii.

Jak widzicie jest tego dużo a pewnie Duch św. jeszcze coś wymyśli.

POLECAMY SIĘ I CAŁE TO DZIEŁO WASZEJ MODLITWIE. PRZEKAZUJCIE DALEJ TO ZAPROSZENIE NIECH IDZIE W ŚWIAT.

20 CZERWIEC 2019 – BĄDŹMY RAZEM UWIELBIAJĄC BOGA – W STRZEGOMIU!!

Warto tu zajrzeć:
https://pkwp.org/kenia
http://www.effatha.kdm.pl/koncert.html
http://odnowa.swidnica.pl/
https://www.facebook.com/strzegom.arka/?ref=bookmarks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.