CÓRKA KRÓLA – KONFERENCJA DLA KOBIET

Konferencja „Córka Króla” to czas przeznaczony właśnie dla Ciebie droga kobieto, aby usiąść u stóp Boga jak Maryja i wsłuchać się w bicie Jego Serca, które przepełnione jest wielką Miłością do Ciebie.

10 kwietnia 2021 r. wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Świdnickiej zapraszają już po raz drugi kobiety na konferencję „Córka Króla”. Temat tegorocznego spotkania to: „Moc w słabości się doskonali”. W programie są prelekcje i wspólna modlitwa,warsztat, grupa dzielenia. W tym roku, z powodu sytuacji epidemiologicznej konferencja odbędzie się w formie on-line.

Konferencja dla kobiet „Córka Króla” to niezwykły czas, kiedy Bóg może kształtować na nowo nasze kobiece serca dotykając ich głębi. To wielka chwila zatrzymania u stóp Oblubieńca. Zweryfikowanie swojego dotychczasowego życia z planem Boga, co do każdej z nas osobno. To delikatny wykład Boga Stwórcy o Tej, która jest wzorem dla każdej z nas – o Maryi.

Mówcy:

Patrycja Hurlak – aktorka („Blondynka”, „M jak miłość”, „Klan”, „Egzamin z życia”, „Na wspólnej”),  reżyserka. Po swoim nawróceniu napisała kilka książek, m.in. „Nawrócona wiedźma” i „Zakochani są wśród nas”. Obecnie studentka teologii. Jeździ po Polsce i świecie głosząc Ewangelię.


Marta Miłuńska – wokalistka, lider i założycielka zespołu Projekt Przebudzenie.Od 2004 roku jako lider prowadzi modlitwę uwielbienia, warsztaty wokalne, warsztaty uwielbienia w różnych miastach w Polsce. Jej wizją jest uwielbienie pełne pasji dla Boga, skupione na żywym podążaniu za Nim, pokorne w relacji z kościołem. Związana z nauczaniem Ulfa Ekmana, pełnego wiary w Bożą obecność w życiu każdego wierzącego.Absolwentka Szkoły Biblijnej w Szwecji.Razem z mężem prowadzi katolicką charyzmatyczną wspólnotę Bet Lehem. Na co dzień Dyrektor Chrześcijańskiej Szkoły i Przedszkola Daniel, psychoterapeuta, żona cudownego Historyka i mama trzech małych Uczniów Chrystusa. https://projektprzebudzenie.pl/


Konrad Ciempka – Dyrektor regionalnego biura Papieskiego Stowarzyszenia „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” w Krakowie. Wieloletni członek wspólnoty ewangelizacyjnej „Chrystus w Starym Mieście” i jej lider w latach 2016-2020. Pomysłodawca i organizator akcji „Wymaluj Obraz-Image2016” oraz „Chrystus na Barce”.


Miejsce konferencji:
Twoje miejsce zamieszkania

Kontakt w sprawie konferencji: tel. 609 604 257 – Agnieszka Lesiów

Więcej informacji na stronie: http://www.effatha.kdm.pl/corkakrola.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.